Tootegrupid

Kangavärv 45ml Setacolor Shimmer/ 67 plum

Hind: 3,60 €
Tootekood:  295067
Kaubamärk:  Pebeo
Ühik:  tk
Laoseis:  10
Õrnalt sätendav kattev kangavärv, rikkalikud ja sügavad toonid.
Triikimisega kinnitatav, masinpesukindel 40 c.
Kogus (tk):  

SETACOLOR KANGAVÄRVID
 

* Värvid on üksteisega segatavad;

* Säilitavad kanga kogu pehmuse;

* Ideaalne viskoossus vahetuks värvimiseks pintsliga;

* Täiuslik vastupidavus masinpesule ja kuivpuhastusele pärast fikseerimist;

* Lahjendi: vesi;

* Eelkuivatus: 1 tund õhu käes;

* Kinnitamine: triikrauaga, pressida 3 minutit kanga pahupoolelt ( puuvilla režiimil);

Kinnitamine ahjus: fikseerige temperatuuril 150C ( stabiliseeritud temp.) 5 minuti jooksul. Optimaalse tulemuse saamiseks kalibreerige ahi termomeetri abil ja tehke eelnevaid teste.

KASUTAMINE:

SETACOLOR värve võib kasutada kõigil kangastel (tärgeldamata), peentel või karmidel: puuvillastel, villastel, velvetil, kudumata kangastel ja isegi nahal. Värvid on valmis kasutamiseks, intensiivsed ja kontsentreeritud. neid võib kasutada puhtalt või lahjendatult veega, et saavutada vesivärvi efekte.

SETACOLORit kantakse peale otse pintsliga ja ta sobib kõigi tehnikate jaoks: shablooniga, soolatehnikaga, sõeltrükis, külma batikaga ja pihustades. Trükkimise korral paksendage SETACOLORi värve 2-5% SETACOLOR paksendajaga, segades intensiivselt. SETACOLOR värve on võimaik pihustada lahjendades neid 50% veega ning kasutades survepulverisaatorit või Pebeo pihustit. SETACOLOR värve fikseeritakse triikides ja pärst seda on nad pesukindlad. Neid on tore kasutada koos SETASKRIB kangavildikatega. Samuti on võimalik SETACOLORIga tekitatud mustreid teha reljeefseks kasutades  SETACOLOR mahulist värvi.

Sarnased tooted