Categories

Vitrail transparent 45ml/ 30 sand

Price: 3,60 €
SKU:  050030
Unit:  pcs
Qty:  8
Qty. (pcs):  

 

           

            

LAHUSTI BAASIL VITRAAZIVÄRVID

 Vitraazivärvid  VITRAIL on 26 läbipaistvat ja 10 opaakset värvitooni, mis sobivad suurejoonelisteks maalinguteks klaasil ja toredateks dekoratsioonideks metallil. VITRAIL värvidel on suurepärane selgus ja võrratu läige.

 

OMADUSED:

* 26 läbipaistvat lahustil põhinevat värvi

* 10 opaakset e. mitteläbipaistvat värvi

* Värve saab omavahel segada

* Erksad ja intensiivsed värvitoonid

* Hea haakuvus enamiku pindadega

* Hea värvide ühtlus

* Lahjendaja: Lakibensiin, White Spirit

* Kuivamine: tolmukindel 1 tunni pärast

                   täielikult kuiv 8 tunni pärast

 

                                                     

 

 

KASUTAMINE:

Pebeo vitraazivärve kantakse pintsliga hoolikalt puhastatud pindadele: klaasile, atsetaat või polüesterlehtedele, orgaanilisele klaasile ja samuti metallile.

Klaasmaalingu perfektse imitatsiooni saavutamiseks kasutage pebeo reljeefset kontuurpastat koos vitraazivärvidega. Seda kantakse peale otse tuubist, et tõmmata äärejooned enne vitraazivärvidega värvimist ja ta kuivab 30 min.

VITRAIL värvide hulgas on 16 "antiikvärvi" - värvide toonid on täpselt vastavuses vanade vitraazide toonidega. Nad on küllastunud ja väga läbipaistvad. Dekoreeritud pind on ühtlane ja vastupidav. Ta peab vastu kergele pesemisele külma veega või aknapesuvedelikuga.

VITRAIL värve on võimalik kasutada ka marmoreerimiseks: selleks tilgutage mõned tilgad erinevaid vitraazivärve veega täidetud anumasse. Tilgad valguvad veepinnale ja annavad hämmastavaid efekte. Järgnevalt asetage veepinnale paberileht, atsetaatleht, klaas vms. et kanda värvid materjalile. Eemaldage ese otsekohe kui see on puudutanud värve. Laske kuivada 48 tundi.

Pintsleid ja töövahendeid on kerge puhastada lakibensiini või White Spiritiga.


 

SOOVITUSED:

Vitraazivärvidega värvitud objektid on mõeldud vaid dekoratiivseks otstarbeks, mitte praktiliseks kasutamiseks. Alati on soovitav ka teha teste valitud pindadega enne tööle asumist.

Similar products