Categories

Setacolor Light fabrics 45ml/ 33 Fluorescent pink

Price: 3,20 €
SKU:  329033
Unit:  pcs
Qty:  9
Erksad neoon-toonid, matt tulemus. Värv heledatele kangastele on kerge tekstuuriga, säilitades kanga elastsuse ja kerguse.
Sobib ka päikesetehnikaks (1 osa värvi ja 2 osa vett)
Qty. (pcs):  

SETACOLOR KANGAVÄRVID

SETACOLORi värvid on erksad ja säravad  ning sobivad ka sünteetiliste kangaste maalimiseks, värvimiseks või trükkmustriga katmiseks. Pärast triikrauaga fikseerimist on värvidel täielik vastupidavus pesemisele ja kuivpuhastusele ning kangas säilitab kogu oma pehmuse.

OMADUSED:

* Värvid on segatavad üksteisega

* Säilitavad kanga kogu pehmuse

* Ideaalne viskoossus vahetuks värvimiseks pintsliga

* Täiuslik vastupidavus masinpesule ja kuivpuhastusele pärast fikseerimist

* lahjendaja: vesi

* Eelkuivatus: 1 tund õhu käes

* Fikseerimine: triikrauaga, pressida 3 minutit kanga pahupoolelt ( puuvilla positsioonil)

Ahjus fikseerimine: fikseerige temperatuuril 150C ( stabiliseeritud temp.) 5 minuti jooksul. Optimaalse tulemuse saamiseks kalibreerige ahi termomeetri abil ja tehke eelnevaid teste.

KASUTAMINE:

SETACOLOR värve võib kasutada kõigil kangastel ( apreteerimata ), peentel või karmidel: puuvillastel, villastel, velvetil, kudumata kangastel ja isegi nahal. Värvid on valmis kasutamiseks, intensiivsed ja kontsentreeritud. neid võib kasutada puhtalt või lahjendatult veega, et saavutada vesivärvi efekte.

SETACOLORit kantakse peale otse pintsliga ja ta sobib kõigi tehnikate jaoks: shablooniga, soolatehnikaga, sõeltrükis, külma batikaga ja pihustades. Trükkimise korral paksendage SETACOLORi värve 2-5% SETACOLOR paksendajaga, segades intensiivselt. SETACOLOR värve on võimaik pihustada lahjendades neid 50% veega ning kasutades survepulverisaatorit või Pebeo pihustit. SETACOLOR värve fikseeritakse triikides ja pärst seda on nad pesukindlad. Neid on tore kasutada koos SETASKRIB kangavildikatega. Samuti on võimalik SETACOLORIga tekitatud mustreid teha reljeefseks kasutades  SETACOLOR mahulist värvi.

Similar products