Categories

Marbling Bath 35g

Price: 3,96 €
SKU:  192000
Unit:  pcs
Qty:  13
Qty. (pcs):  
Paksendaja vesivanni on võimalik kasutada mitu korda järjest. Siiski on parem kasutada vannis vähest paksendaja kogust ja seda sageli vahetada.

VANNI ETTEVALMISTAMINE:

Paksendaja vann on vaja eelnevalt ette valmistada. Puistake 3 teelusikatäit Marbling paksendja pulbrit 1 liitrisse külma vette. Segage kohe kiiresti vispeldades ja laske seejärel seista vähemalt 2 tundi. Järgnevalt valage geel 1+2 cm paksuse kihina lamedasse plastik- või metallvanni, mis on suurem värvitavast esemest.

MARMOREERIMISE TEOSTAMINE:

1. kasutades tilgutit kandke valitud Marbling värvid vanni pinnale ( vajadusel segage soovitud toonid enne plasttopsides), eelistatav on heledate ja tumedate toonide vaheldumine. Nad võivad kattuda kuid ei segune vannis.

2. laske värvilaikudel mõne minuti jooksul valguda ja seejärel töödelge neid puupulgaga. Liigutades värve erinevates suundades on võimalik saavutada erinevaid mustreid: täpilisi, triibulisi, laike jne. Kontsentriliste laikude saamiseks on vaja vaid asetada värvitilgad üksteise peale.

3. kui värvid on vanni tiilgutatud ja joonis vannis valmis, siis asetage värvitav paber vms. ettevaatlikult värvimisvanni pinnale. laske tal lebada 10-15 sekundit enne eemaldamist. Loputage kiiresti värvitud eset voolava vee all, et eemaldada liigne geeli ja värvi segu. Asetage värvitud ese tasasele alusele ja laske tal kuivada.

 

Similar products